Náš tým
NA ROZVOJI ŠKOLY NÁM ZÁLEŽÍ

Eva Šíchová

Předsedkyně Spolku

Mojí hlavní rolí je koordinace akcí a projektů, které náš Spolek pořádá nebo se na nich podílí. Komunikuji se školou, rodiči, úřady a ostatními subjekty. Mým dalším úkolem je rovněž zajišťování finančních prostředků pro činnost Spolku. A v neposlední řadě spravuji FB stránky Spolku.

Helena Cuhrová

Místopředsedkyně Spolku

Jsem třídní učitelka 1.C a podílím se především na koordinaci akcí pořádaných Spolkem se školou. Zároveň sama ráda vymýšlím projekty pro děti, s jejichž realizací Spolek - finančně i organizačně - pomáhá.

Kateřina Wasylkiwová

Pokladník Spolku

Protože jsem stála u zrodu Spolku, podílím se na spolkových aktivitách od samého počátku. Starám se o jejich finanční stránku a také o hospodaření na transparentním účtu Spolku.

Helena Velebová

Účetní Spolku

Vyznám se v účetnictví a proto jsem reagovala pozitivně, když mě Spolek oslovil s prosbou o spolupráci v této oblasti. Každý rok zpracovávám účetní závěrku Spolku.

Barbora Šimové

Vedoucí knihovny

Mám dva syny a čtení je naším společným koníčkem. Aby bylo malých čtenářů ještě více, rozhodla jsem se pomoct se založením a fungováním knihovny Spolku, která je umístěna ve škole Pod Žvahovem. A také jsem přijala funkci vedoucí knihovny.

Simona Švingrová

členka Spolku

Jsem zakládající členkou Spolku. Podílím se na tvorbě dokumentů týkajících se jeho vzniku a činnosti (Stanovy, výroční zprávy, nástěnka, webové stránky). Jsem autorkou článků o aktivitách a projektech Spolku, které byly publikovány v Pětce, měsíčníku Prahy 5.